MGV7LGp4NqZ7LWN4MGFcNqV9LTcsynIkynwdxn1c
Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul İnşaat Firması İşletmesi Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul İnşaat firmasının kurucusu olan Şule Bağcı BAYRAK, 2013 yılının aralık ayında ortağı Mert Ali DENİZOĞULLARI ile birlikte İstanbul İnşaat firmasını kurmuştur. 

İstanbul İnşaat Firması İşletmesi Hakkımızda
İstanbul İnşaat

İlk inşaat faaliyetlerine İstanbul İstiklal caddesinde yaparak sektörünün temellerinde yer almak üzere 35 yıldır arkalıksız olarak İstanbul’un çeşitli merkezlerinde; Kadıköy Moda, Beşiktaş, Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi, Feneryolu, Üsküdar gibi birçok konutlar, oteller, gökdelenler ve iş merkezleri inşa etmiştir. 

Sektörünün öncüsü olma yolunda bir firma. İstanbul İnşaat

Türkiye'de modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacını göz önüne alarak her geçen İnşaat sektöründe, yeni bir soluk heyecan ve motifler getiren işletmemiz her geçen gün büyümeye devam etmektedir. 

İstanbul İnşaat Deneyim / Tecrübeleri. 

Özet olarak İstanbul İnşaat firmasından bahsedecek olursak;

9 yıla yaklaşan deneyimiyle hizmet verdiğimiz tüm alanlarda değer yaratma hedefiyle hareket ettik. Şirketimiz pek çok ihtiyacın olduğu sektörlerde özellikle eğitime destek veren projeleriyle sosyal sorumluluk misyonunu da yerine getirmektedir. 

Faaliyetini yürüttüğümüz her projedeki amacımız; insan hayatını kolaylaştırırken doğaya saygılı olarak huzur dolu güvenli alanlar üretmektir.

İçerik tarihi: 10.12.2018


Yorumlar

Dijital Danışmanlık Veren Kurum Ak SEO

Whatsapp üzerinden iletişim kur